На реалізацію реформи початкової школи в Україні спрямовано понад 1 млрд грн
На реалізацію реформи початкової школи в Україні спрямовано понад 1 млрд грн

Поділитися новиною:

На реалізацію реформи початкової школи в Україні спрямовано понад 1 млрд грн

Нові стандарти та підходи до навчання обговорюють педагоги з усієї України та іноземні фахівці - учасники конференції EdCamp Ukraine - 2018, яка 2-3 липня проходить у Харкові.

У заході взяла участь голова ХОДА Юлія Світлична разом з Міністром науки і освіти України Лілією Гриневич.

«Понад тисячі вчителів, фахівці з 11 країн світу долучаться до дискусій, щоб знайти шляхи вдосконалення української школи. Невимушена обстановка і відверта розмова дозволять їм сформувати пропозиції, які разом з Міністерством науки і освіти та органами влади ми зможемо запровадити в практику. Маємо гарні результати розвитку сфери освіти Харківщини, і з радістю будемо приймати та втілювати нові рішення», - сказала Юлія Світлична.

За словами Лілії Гриневич, основною ідеєю нової школи є підготовка дітей до життя.

«2018 рік - рік запуску нової української школи. У вересні першокласники прийдуть навчатися за новим стандартом. Це новий зміст та методи, які дають можливості дітям сформувати навички, потрібні для життя в 21 сторіччі, - зазначила міністр. - Щоб оновити освітній простір, понад 1 млрд грн виділено з державного бюджету плюс кошти місцевих бюджетів. 22 тисячі вчителів, які навчатимуть дітей у першому класі, та 17 тисяч вчителів, які навчатимуть іноземної мови в першому класі, пройшли спеціальні курси підвищення кваліфікації. Адже для того, щоб навчити дітей відстоювати думку, мислити, відрізняти добро від зла, потрібні інші методики. EdCamp Ukraine дає змогу вчителям обмінюватися цими методиками. Проект дає учителям нові уміння та натхнення».

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9844 | Переглядів: 24Дата публікації: 09:36 03.07.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих