У Харкові встановили національний рекорд за кількістю освітян, що взяли участь у флеш-мобі
У Харкові встановили національний рекорд за кількістю освітян, що взяли участь у флеш-мобі

Поділитися новиною:

У Харкові встановили національний рекорд за кількістю освітян, що взяли участь у флеш-мобі

2 липня 600 вчителів зі всієї України зібралися на площі Конституції, щоб взяти участь в акції на підтримку Нової української школи як простору безпеки.

Учасники акції - педагоги, які з’їхалися в Харків на конференцію EdCamp Ukraine - 2018, яка проходить у нашому регіоні 2-3 липня.

Під час акції вчителі вишикувалися на площі групами, зображуючи п’ять символів безпеки Нової української школи: цифру 50 (знак обмеження швидкості), серце, літери НУШ (Нова українська школа), знак рівності та сонце.

Учасники акції мали жовті тематичні браслети-флікери, які під час фіксування утворених символів підійняли догори.

«Сьогодні в Харкові в одному місці зібралася рекордна кількість освітян, які заявляють про безпеку у новій українській школі. Харківщина долучається до реформування освіти. Разом із Міністерством науки і освіти будемо робити все, щоб наші діти навчалися і безпечних і комфортних умовах», - підкреслила Юлія Світлична, яка разом з міністром науки і освіти України Лілією Гриневич взяла участь у флеш-мобі.

Лілія Гриневич зауважила, що безпека у школі включає багато аспектів - як фізичних, так і  психологічних.

«Це важлива складова Нової української школи, і добре, що вона що стала темою цього флеш-мобу. В ньому беруть учать вчителі, які приїхали сюди за власним бажанням. Це творчі, активні люди. Завдяки такому вчительству ми зможемо здійснити реформу Нової української школи», - наголосила міністр.

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9845 | Переглядів: 38Дата публікації: 09:41 03.07.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих