Вшанування пам’яті Дмитра Ковшаря
Вшанування пам’яті Дмитра Ковшаря

Поділитися новиною:

Вшанування пам’яті Дмитра Ковшаря

Пам’ять… Таке коротке слово. Вона нетлінна і вічна. Сьогодні вона зібрала на шкільному подвір’ї Шевченківського ліцею районної ради, щоб вклонитися колишньому випускнику ліцею, почесному громадянину Шевченківщини, воїну-герою АТО – Дмитру Ковшарю, який загинув на сході країни, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.

Вшанувати пам’ять героя-земляка біля пам’ятної дошки зібралися представники райдержадміністрації, військкомату, учасники АТО, волонтери, однокласники,  бойові побратими та небайдужі люди.

Заступник голови райдержадміністрації Світлана Захарченко висловила слова шани та пам’яті загиблому та звернувся з теплими словами поваги і вдячності до батьків.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблого героя та поклали квіти до пам’ятної дошки.

З меморіальної дошки Дмитро щодня зустрічає та проводжає поглядом учнів, нагадує кожному з нас, що він поклав життя, аби ми жили в мирній, квітучій Україні.

Альбом: Вшанування пам’яті Дмитра Ковшаря Альбом: Вшанування пам’яті Дмитра Ковшаря Альбом: Вшанування пам’яті Дмитра Ковшаря Альбом: Вшанування пам’яті Дмитра Ковшаря Альбом: Вшанування пам’яті Дмитра Ковшаря
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9853 | Переглядів: 90Дата публікації: 13:46 04.07.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих