Він увійшов в безсмерття мужнім кроком
Він  увійшов в безсмерття мужнім кроком

Поділитися новиною:

Він увійшов в безсмерття мужнім кроком

                       Як шкода тих, кого забрали небеса,      

                       Кого війна в безсмертні списки написала,

                       Хай згасла свічка, але пам’ять не згаса,

                       Бо нас життям від смерті захищали.

    Йому  назавжди залишилося 22… 4 липня 2015 року перестало битися серце мужнього воїна Дмитра Ковшаря – єдиного сина, надійного друга, веселого однокласника, коханого хлопця,  який недокохав, недоробив, недожив…

  Кажуть, час лікує сердечні рани. Ні… Він лише притупляє душевний біль від втрати близької людини. Тому ми продовжуємо пам’ятати тих, хто відійшов у Вічність, зберігаючи спогади про них як безцінні коштовності.

  Тож 3 липня в Шевченківській  центральній районній бібліотеці для дорослих  була оформлена виставка під назвою « Він увійшов в безсмертя мужнім кроком». На  ній були виставлені особисті речі , які передані батьками  в районний краєзнавчий музей   та публікації з газет і фото Дмитра .  Всіх бажаючих запрошуємо відвідати бібліотеку та ознайомитись з матеріалами  виставки.                                                                                             

                                                               Олена Гутнік, бібліограф

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9854 | Переглядів: 61Дата публікації: 16:25 04.07.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих