На Шевченківщині розпочалися жнива
На Шевченківщині розпочалися жнива

Поділитися новиною:

На Шевченківщині розпочалися жнива

 Станом на сьогодні аграрії Шевченківського району зібрали перші 532 га ранніх зернових культур, намолочено 1512 тонни. Середня врожайність склала 28,4 ц/га.

   У тому числі намолочено озимої пшениці – 1480 тонн при середній урожайності 29,6 ц/га, озимого ячменю  - 136,6 тонни при середній урожайності 42,6 ц/га.

    Загалом загальна площа до збирання ранніх зернових та зернобобових культур по сільськогосподарським підприємствам Шевченківського району становить 20542 га.

    Сільськогосподарські виробники району забезпечені зернозбиральними комбайнами, що дозволяє провести жнива в найкоротші терміни при мінімальній втраті врожаю.

 

                                                                               за інформацією Управління агропромислового розвитку

                                                                                             Шевченківської райдержадміністрації

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9860 | Переглядів: 70Дата публікації: 12:14 06.07.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих