Івана Купала в Великих Хуторах
Івана Купала в Великих Хуторах

Поділитися новиною:

Івана Купала в Великих Хуторах

Лише раз на рік зацвітає папороть… Лише раз на рік є зустріч з Купалою та Мареною… Лише раз на рік ми маємо чудову можливість та нагоду поринути у світ казки та чарів!

Мешканці села Великі Хутори  зібралися ввечері 6 липня поблизу водойми для підтримання стародавньої традиції -  святкування Івана Купала! Організатори свята виготовили головні атрибути - опудала персонажів Купала і Марени (Морени, Мари, Марини), що уособлюють чоловіче (сонячне) і жіноче (водяне) начала. Згідно з давнім  міфом, Марена – уособлення зими, що морить землю стужею, а людину – хворобами та голодом (власне тому її знищували). А поєднання чоловічої і жіночої стихій, що породжує життя, символізувала гілка верби – Купайлиця.

На березі ставу розташувалась фуд-корт зона, де хуторяни та гості могли скуштувати шашлик, піцу. Діти розважалися на батуті та спускалися з надувної гірки.  Поблизу встановили сцену. Там юні хуторяни влаштували ціле театралізоване дійство. Свої таланти демонстрували Великохутірська сільська голова Тетяна Сергієнко, секретар сільської ради Ігор Ковальов, Сергій Сергієнко. Все це створило музично-пісенний вінок свята.

Привітати селян приїхали заступник голови райдержадміністрації Сергій Старіков та голова райради Наталія Онищенко. За високий професіоналізм, бездоганну сумлінну працю вони вручили  Подяки Великохутірській сільській голові Тетяні Сергієнко та керівнику СТОВ «Червоний партизан» Леоніду Печериці.

 

Альбом: Івана Купала в Великих Хуторах Альбом: Івана Купала в Великих Хуторах Альбом: Івана Купала в Великих Хуторах Альбом: Івана Купала в Великих Хуторах Альбом: Івана Купала в Великих Хуторах Альбом: Івана Купала в Великих Хуторах Альбом: Івана Купала в Великих Хуторах Альбом: Івана Купала в Великих Хуторах Альбом: Івана Купала в Великих Хуторах Альбом: Івана Купала в Великих Хуторах Альбом: Івана Купала в Великих Хуторах Альбом: Івана Купала в Великих Хуторах Альбом: Івана Купала в Великих Хуторах Альбом: Івана Купала в Великих Хуторах
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9861 | Переглядів: 76Дата публікації: 10:22 07.07.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих