"Слобожанські передзвони"
\"Слобожанські передзвони\"

Поділитися новиною:

"Слобожанські передзвони"

Кілька тижнів у Харківському центральному парку культури і відпочинку лунали чарівні звуки музики та співу – там проходив обласний огляд-конкурс аматорів народного мистецтва області «Слобожанські передзвони».

Його було присвячено 80-й річниці КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва».

За цей час зі своїми концертними програмами виступили 19 районів та міст області, а це понад 250 номерів, 117 колективів та майже 1000 учасників.

7 липня відбувся заключний етап конкурсу – гала концерт та нагородження колективів. Шевченківський район представила на конкурсі Тетяна Колій. За свій талант вона була нагороджена Дипломом. 

Довідково. Конкурс «Слобожанські передзвони» проводиться в області кожні два роки. Цього року він стартував у червні. Зазвичай огляд проходить у районах, але в цьому році його вирішили проводити на базі парку імені М.Горького, щоб якомога більше харків’ян та гостей міста ознайомилися з творчістю народних колективів Харківщини.

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9864 | Переглядів: 69Дата публікації: 05:50 10.07.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих