Семінар по збиранню ранніх зернових культур
Семінар по збиранню ранніх зернових культур

Поділитися новиною:

Семінар по збиранню ранніх зернових культур

10 липня 2018 року в залі засідань районної державної адміністрації відбувся семінар по збиранню ранніх зернових культур з подальшим об'їздом сільгосппідприємств району

В ході семінару керівники сільгосппідприємств обговорили готовність до початку жнив, відпрацювали стратегію і тактику робіт по збиранню та зберіганню збіжжя.

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Бондаренко привітав учасників семінару.

 Про організацію збирання ранніх зернових культур та особливості  жнив у 2018 році, про плани та завдання проінформував начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Артем Сомов.

Про забезпечення пожежної та техногенної безпеки в період проведення збиральних робіт у 2018  році доповів начальник Шевченківського РС ГУ ДСНС України у  Харківській області  Олександр Пахаренко.

 Про організацію роботи правохоронних органів по збереженню врожаю поточного року та контроль за перевезенням зерна доповів дільничий офіцер поліції Шевченківського ВП Куп’янського ВП ГУ НП в Харківській області Віталій Волков.  

Учасники семінару здійснили огляд  Шевченківської дільниці ТОВ «Гутянський елеватор», де їх ознайомили з принципом та умовами очищення, сушіння, зберігання і транспортування сільськогосподарського зернового продукту в 2018 році. Після чого відбувся традиційний об’їзд полів. Цього року побували на полях ТОВ «Безм’ятежне» (керівник Дубнюк Микола Іванович) та ознайомилися з новозбудованим зерноочисним комплексом в ПСП «Первомайське» (керівник Попов Костянтин Вікторович).

Об'їзд надав можливість ознайомитися з готовністю господарств району до проведення зернозбиральних робіт.  Кожному з відвіданих господарств було що показати та запропонувати для впровадження. Сільгоспвиробники охоче спілкувалися та висловлювали слова вдячності  голові райдержадміністрації за продовження доброї традиції. 

 

Альбом: Семінар по збиранню ранніх зернових культур Альбом: Семінар по збиранню ранніх зернових культур Альбом: Семінар по збиранню ранніх зернових культур Альбом: Семінар по збиранню ранніх зернових культур Альбом: Семінар по збиранню ранніх зернових культур Альбом: Семінар по збиранню ранніх зернових культур Альбом: Семінар по збиранню ранніх зернових культур Альбом: Семінар по збиранню ранніх зернових культур Альбом: Семінар по збиранню ранніх зернових культур Альбом: Семінар по збиранню ранніх зернових культур Альбом: Семінар по збиранню ранніх зернових культур Альбом: Семінар по збиранню ранніх зернових культур Альбом: Семінар по збиранню ранніх зернових культур Альбом: Семінар по збиранню ранніх зернових культур Альбом: Семінар по збиранню ранніх зернових культур Альбом: Семінар по збиранню ранніх зернових культур Альбом: Семінар по збиранню ранніх зернових культур Альбом: Семінар по збиранню ранніх зернових культур
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9867 | Переглядів: 60Дата публікації: 14:16 11.07.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих