На полях Шевченківщини тривають жнива
На полях Шевченківщини тривають жнива

Поділитися новиною:

На полях Шевченківщини тривають жнива

Подивитися на якій стадії проходить жнивна кампанія та оцінити роботу техніки в полі в ФГ «Михайлівське» (керівник Азаров Олександр Володимирович) прибули перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Бондаренко разом з начальником управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Артемом Сомовим .  У господарстві вирощують в основному пшеницю та технічні культури, зокрема соняшник і кукурудзу. «Цього року на стан озимини вплинули несприятливі кліматичні умови (осінь з низькими температурами та нестача вологи влітку). Проте завдяки сучасним технологіям, уміло підібраному комплексу добрив і гербіцидів, технічному забезпеченню є можливість отримати високі врожаї» - зауважив Олександр Азаров.

На Шевченківщині на сьогоднішній день скошено 16%  ранніх зернових культур.   Планується повністю завершити роботи за два тижні, за умови сприятливої погоди.

Альбом: На полях Шевченківщини тривають жнива Альбом: На полях Шевченківщини тривають жнива Альбом: На полях Шевченківщини тривають жнива Альбом: На полях Шевченківщини тривають жнива Альбом: На полях Шевченківщини тривають жнива
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9870 | Переглядів: 53Дата публікації: 16:42 11.07.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих